ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΑΣ ΣΤΟ 25ο ΠΑΙΔΙΚΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΧΑΡΝΩΝ 2022

Home / ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΑΣ ΣΤΟ 25ο ΠΑΙΔΙΚΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΧΑΡΝΩΝ 2022 - 3 Ιουνίου, 2022 , by mail_np01sxri

Αγαπητοί γονείς,

Με ιδιαίτερη χαρά σας ενημερώνουμε ότι η χορευτική ομάδα του σχολείου μας (μαθητές-τριες των Δ, Ε, ΣΤ τάξεων ) συμμετέχει στο 25ο Φεστιβάλ του Δήμου Αχαρνών <ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΟΥΛΟΥΚΟΣ>2022. Την Τρίτη 7/6/2022 και ώρα 19:30 τα παιδιά μας θα πρέπει να βρίσκονται στο θέατρο «Μίκης Θεοδωράκης»-Λόφος Προφήτη Ηλία , όπου και θα παρουσιάσουν χορούς από Στερεά Ελλάδα και Πελοπόννησο. Η συμμετοχή των παιδιών είναι υποχρεωτική!

Οι γονείς θα φέρουν τα παιδιά στο χώρο του θεάτρου και θα παραμείνουν για να τα παραλάβουν μετά το πέρας της εκδήλωσης. Τα παιδιά θα πρέπει να φορούν τζιν παντελόνι, άσπρο πουκάμισο ή μπλουζάκι και αν υπάρχει η δυνατότητα να μην φορούν αθλητικά παπούτσια.

Οι υπεύθυνοι Καθηγ. Φυσικής Αγωγής

Ευαγγελίου Κων