Τελειώνουμε και το Γιορτάζουμε!!

Home / Τελειώνουμε και το Γιορτάζουμε!! - 23 Μαΐου, 2022 , by mail_np01sxri

Αγαπητοί γονείς & κηδεμόνες,

Σας ενημερώνουμε , ότι την Τρίτη 14 Ιουνίου 2022 και από ώρα 18:30, θα πραγματοποιηθεί η γιορτή του Σχολείου μας ενόψει της αποφοίτησης των μαθητών της Στ΄ τάξης και της λήξης του σχολικού έτους 2021-2022.
Όλοι οι μαθητές του σχολείου μας θα συμμετάσχουν στην γιορτή με χορωδία, παραδοσιακούς χορούς, αθλητικές δραστηριότητες και θεατρικό δρώμενο από τους μαθητές της ΣΤ΄.
Την ημέρα αυτή δε θα λειτουργήσει το πρωινό ούτε και το ολοήμερο πρόγραμμα του Σχολείου μας.
Οι μαθητές θα προσέλθουν στο σχολείο το απόγευμα για την πραγματοποίηση της σχολικής μας εορτής συνοδευόμενοι από τους γονείς τους.

Οι Τίτλοι Σπουδών για όλες τις τάξεις, καθώς επίσης και οι Έλεγχοι Προόδου του Γ΄ Τριμήνου για τις Γ΄, Δ΄, Ε΄ και Στ΄ τάξεις, θα δοθούν την Τετάρτη 15 Ιουνίου 2022 και ώρα 9 π.μ.

Από τη Δ/νση του Σχολείου