ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Home / ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ - 8 Μαΐου, 2022 , by mail_np01sxri

Αγαπητοί γονείς,

Σας ενημερώνουμε ότι οι εγγραφές των μαθητών στο Ολοήμερο πρόγραμμα του σχολείου μας ξεκίνησαν την Παρασκευή 6/5/2022 . Οι γονείς που ενδιαφέρονται να εγγράψουν τα παιδιά τους στο Ολοήμερο για το σχολικό έτος 2022-2023, παρακαλούνται να συμπληρώσουν ενυπόγραφα την σχετική αίτηση μέχρι την Παρασκευή 20/5/2022 αυστηρά. (ΟΙ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΔΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ).

Στο Ολοήμερο Πρόγραμμα μπορούν να εγγράφονται όσοι μαθητές το επιθυμούν. Όλες ανεξαιρέτως οι αιτήσεις των γονέων/κηδεμόνων για την φοίτηση των μαθητών γίνονται δεκτές , χωρίς προϋποθέσεις. Η φοίτηση των μαθητών εφόσον εγγραφούν στο Ολοήμερο Πρόγραμμα είναι ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ. ΩΡΑΡΙΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ: 13:20 ΜΕΧΡΙ 16:00 Ενδιάμεση αποχώρηση των μαθητών μπορεί να γίνεται μετά το τέλος της 2ης ώρας του Ολοήμερου Προγράμματος (15.00), εφόσον έχει κατατεθεί σχετική υπεύθυνη δήλωση των γονέων/κηδεμόνων. Η δηλωθείσα ώρα ενδιάμεσης αποχώρησης παραμένει η ίδια, μέχρι τη λήξη του διδακτικού έτους.

Εκ της Διευθύνσεως